день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Походи козаків першої чверті ХVІІ ст. Петро Конашевич-Сагайдачний. Військо Запорозьке і Хотинська війна (8 клас. Історія України)

Тема: Походи козаків першої чверті ХVІІ ст. Петро Конашевич-Сагайдачний. Військо Запорозьке і Хотинська війна.

Мета: визначити  роль козацтва на поч. ХVІІ ст. в боротьбі із турками та татарами; розглянути напрями морських походів козаків; дати оцінку діяльності гетьмана П. Конашевича – Сагайдачного; визначити причину та наслідки участі козаків у Хотинській війні; розвивати ключові предметні компетентності, формувати навички роботи з джерелами та на їх основі робити висновки про історичні факти та події; розвивати творчі здібності учнів; виховувати почуття гордості за український народ та почуття патріотизму.

Очікувані результати:

Після цього уроку учні зможуть:

– називати причини та наслідки морських походів козаків початку ХVІІ ст.;

– характеризувати гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного як історичного діяча;

– показувати на карті напрями основних походів козаків;

– визначати мету, хід та наслідки Хотинської війни.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Форма уроку: урок з використанням технології історичної реставрації.

Обладнання: підручник, атлас, відеоматеріали, електронна презентація, джерела про П. Конашевича – Сагайдачного.

Завантажити: Походи козаків першої чверті ХVІІ ст. Петро Конашевич-Сагайдачний. Військо Запорозьке і Хотинська війна (8 клас. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 340.3 KB, Завантажень: 225)