день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сценарій новорічного свята для старшокласників «Казки у новорічну ніч»

Автор: Колісник Оксана Віталіївна

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Сценарій новорічного свята для старшокласників «Казки у новорічну ніч»

ВЕДУЧА: Доброго дня, шановні однокласники (УЧНІ)! Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторіночки соціальних мереж, на білбордах і вітринах вулиць. Дійсно, це свято з давніх часів вважається самим довгоочікуваним, найулюбленішим, його з нетерпінням і надією на чудо чекають всі – наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж, ми (ви), одинадцятикласники, адже це – останнє новорічне свято в рідній школі. Але ми не станемо сумувати, адже є можливість всім разом загадати заповітне бажання і вірити, що воно неодмінно здійсниться в наступному році!

Ми зібралися Новий рік зустрічати, свято час починати!

Завантажити: Сценарій новорічного свята для старшокласників «Казки у новорічну ніч» + Сертифікат (Розмір: 337.0 KB, Завантажень: 5219)
  

Один коментар

  1. Зінаїда

    У сценарії,на мою думку, невдало переплітаються сцени із різними героями:від сучасних до супер застарілих.Замість баби Параски та Вакули можна підібрати більш сучасних героїв, цікавих для старшокласників.