день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Ферум як представник металічних елементів побічних підгруп. Фізичні і хімічні властивості заліза, сполук Ферум (ІІ) і Ферум (ІІІ) (10 клас. Хімія)

Автор: Куценко Ірина Петрівна

Навчальний заклад: Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Тема: Ферум як представник металічних елементів побічних підгруп. Фізичні і хімічні властивості заліза, сполук Ферум (ІІ) і Ферум (ІІІ). Лабораторний дослід №14. «Добування ферум (ІІ) гідроксиду та ферум (ІІІ) гідроксиду реакцією обміну».

Мета:  навчальна: розглянути положення Ферума в періодичній системі хімічних елементів ; ознайомитись із фізичними та хімічними властивостями простої речовини заліза, показати залежність будови і властивостей на прикладі  сполук  Феруму(ІІ) і Феруму(ІІІ); показати  застосування  сполук Феруму; продовжити формувати навики самостійної роботи з підручником, додатковою літературою, сайтами Інтернету;

розвивальна: стимулювати свідоме ставлення учнів до вивчення нового матеріалу ; розвивати логічне мислення , вміння робити висновки , порівнювати та встановлювати причинно-наслідкові зв′язки , складати рівняння реакцій , що характеризують хімічні властивості Феруму;

виховна: вдосконалювати культуру хімічного мовлення; виховувати працелюбність, відповідальне і творче ставлення до навчання.

обладнання: періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, електорохімічний ряд активності металів, роздатковий матеріал, оргтехніка (ноутбук).

Завантажити: Ферум як представник металічних елементів побічних підгруп. Фізичні і хімічні властивості заліза, сполук Ферум (ІІ) і Ферум (ІІІ) (10 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 335.0 KB, Завантажень: 147)