Конспекти уроків інформатики 10 класУсі уроки інформатикиФайли

Таблиці в текстових документах (10 клас. Інформатика) + Презентація

Автор: Мельницька Наталія Василівна

Навчальний заклад: Отинійський професійний ліцей енергетичних технологій

Тема. Таблиці в текстових документах

МЕТА:

  • навчальна: ознайомити учнів із поняттям таблиці в текстових документах та її властивостями, сформувати навички створення, редагування, форматування таблиці та її об’єктів, пригадати типи графічних зображень, що використовуються текстовому документі та способи їх вставлення в текстовий документ;
  • розвивальна: виховувати наполегливість у досягненні мети, позитивне ставлення до навчання шляхом розкриття практичного значення теми, створювати умови для саморозвитку і самонавчання, осмислення своїх потенційних можливостей і життєвих цілей;
  • виховна: розвивати алгоритмічне та логічне мислення, вміння порівнюва­ти, виділяти головне, робити узагальнення і висновки, застосовувати набуті знання на практиці, впливати на розвиток найкращих рис особистості.

Обладнання: комп’ютери, мультимедійний проектор, текстовий редактор MS Word 2013, необхідні зображення, інструктивні картки, картки з завданнями, роздатковий матеріал.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Завантажити: Таблиці в текстових документах (10 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 5.3 MB, Завантажень: 290)
Back to top button