3 клас. Тематичні тижніКонспекти уроків української мови 3 класУсі уроки початкова школаФайли

Конспект інтегрованого уроку з української мови та основи здоров’я у 3 класі: Правопис не з дієсловами. Дорожня безпека.

Автор: Гаврилюк Тетяна Олександрівна

Навчальний заклад: Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2

Тема: Правопис не з дієсловами. Дорожня безпека.

Мета.  Ознайомити з правописом не з дієсловами; вчити правильно писати частку не з дієсловом; вдосконалювати вміння висловлювати власні судження;  систематизувати знання учнів про дорожні знаки і їхні групи, правила поведінки  на дорозі; розвивати спостережливість, увагу, вміння орієнтуватись  за допомогою дорожніх знаків, розпізнавати їх. Розвивати спостережливість, творчу уяву, логічне мислення. Виховувати  обережність, культуру поведінки на вулицях.

Обладнання: записи на дошці, підручники, дидактичні картки для роботи в парах змінного складу, таблиці “Дорожні знаки», дидактичні картки для роботи в групах, парах, відео фізкультхвилинка «Подорожуємо  разом!».

 Тип уроку. Інтегрований (з інтегровано теми з предмету “Українська  мова” (Правопис не з дієсловами.) і “Основи здоров’я” (Дорожня безпека).

Завантажити: Конспект інтегрованого уроку з української мови та основи здоров’я у 3 класі: Правопис не з дієсловами. Дорожня безпека. + Сертифікат (Розмір: 586.9 KB, Завантажень: 121)
Back to top button