Методика викладання української мови та літературиФайли

Презентація: Особливості використання дидактичної гри на уроках української мови та літератури

Автор: Трунденко Інна Петрівна, вчитель української мови та літератури, світової літератури

Навчальний заклад: Подібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківської районної ради, Черкаської області

Представлена презентація «Особливості використання дидактичної гри на уроках української мови та літератури» складається з 15 слайдів, на яких демонструється питання дидактичної гри, як індивідуальної, групової і колективної навчальної діяльності учнів, що включає в себе елемент суперництва та самодіяльність в засвоєнні знань, умінь і навичок, набуття досвіду пізнавальної діяльності і спілкування в процесі ігрового навчання. У роботі розглянуто види дидактичних ігор; етапи в структурі навчального процесу, який передбачає дидактичну гру; основні вимоги до організації та проведення дидактичних ігор на уроках української мови та літератури; положення, яких необхідно дотримуватися під час організації дидактичних ігор на уроках; групи ігор; дидактичні умови успішного використання гри в навчальному процесі.

Дана робота є актуальною і дає змогу переконатися в тому, що дидактична гра надає гарну можливість підвищення рівня успішності та покращення якості знань учнів.

Матеріали досвіду можуть бути корисними вчителям української мови та  літератури.

Завантажити: Презентація: Особливості використання дидактичної гри на уроках української мови та літератури + Сертифікат (Розмір: 2.9 MB, Завантажень: 666)
Back to top button