Конспекти уроків "Я досліджую світ" 1 класКонспекти уроків математики 1 класУсі уроки початкова школаФайли

План-конспект інтегрованого уроку з математики та природознавства «Число 10. Поняття «десятий». Доповнення до 10. Утворення числа 10 (1 клас)

Автор: Кабаченко Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Долинська  загальноосвітня  школа  І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області

ТЕМА . Число 10. Поняття «десятий». Доповнення до 10. Утворення числа 10. Натуральні числа.

МЕТА. Ознайомити дітей з утворенням числа 10; поняттям «двоцифрове число»; формувати уміння обчислювати приклади, порівнювати числа. Розвивати інтерес до математики. Розкрити значення води; ознайомити з властивостями води. Виховувати бережливе ставлення до води.

ОБЛАДНАННЯ. Картки з числами, макет козацької «чайки» набірне полотно, картки для гри «Доміно», картки для роботи в малих групах, набір геометричних фігур, посуд з холодною  та гарячою водою, лід; відеосупровід «Бурхливе море. Айсберг», аудіосупровід до фізкультхвилинки.

Конспекти уроків математики на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: План-конспект інтегрованого уроку з математики та природознавства «Число 10. Поняття «десятий». Доповнення до 10. Утворення числа 10 (1 клас) + Сертифікат (Розмір: 451.3 KB, Завантажень: 740)
Back to top button