Конспекти уроків української літератури 11 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Урок узагальнення знань учнів “Так ніхто не кохав…” (11 клас. Українська література)

Автор: Шкрібинець Ірена Миколаївна

Навчальний заклад: Станківська СЗОШ І – ІІІ ст.

Тема уроку.    «Так ніхто не кохав…»

Мета уроку:   зробити підсумок вивченого матеріалу з літератури, висвітлити, як вплинула вона на духовний розвиток учнів, дати правильну трактовку питань, що хвилюють юнацькі уми і серце, розкрити складний і багатогранний світ людської душі. На основі акордів чужої любові, які вивищують і окриляють завтрашніх коханих і закоханих, зміцнювати віру у своє щастя, у свою зорю. Допомогти учням, щоб кришталево чиста поезія западала в юні душі, щоб прорости згодом такими ж чистими почуттями.

Обладнання кабінету:        святково прикрашений кабінет української літератури, парти стоять по колу, на кожній – квіти. Виставка світової лірики. Збірки Тичини, Сосюри, Франка, Ліни Костенко, Плужника, Симоненка, Стуса і т.д. На дошці – висловлювання про кохання. Папка «Так ніхто не кохав…». У ній маленькі збірочки поезій Бажана, Малишка і Рильського 1960 року видання, збірка «Про нашу любов» (Львів, 1957);на окремих аркушах переписані учнями вірші, які вивчали напам’ять, прізвище і адреса учнів.

Завантажити: Урок узагальнення знань учнів "Так ніхто не кохав..." (11 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 330.5 KB, Завантажень: 174)
Back to top button