Конспекти уроків інформатики 11 класУсі уроки інформатикиФайли

Робочий зошит. Бази даних (11 клас. Інформатика)

Автор: Сакун Оксана Анатоліївна

Навчальний заклад: Навчально – виховний комплекс «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Робочий зошит. Бази даних (11 клас. Інформатика)

 Бази даних. Програма MS-Access.

Вказівки учням

Інформація цієї теми допоможе вам послідовно, на доступному рівні розібратись з теорією баз даних, з роботою програми MS-Access. Ви навчитесь проектувати бази даних, створювати таблиці, запити, форми і звіти на прикладі бази даних торгівельної фірми “Комп’ютерленд”.

  • Спочатку уважно прочитайте теоретичний матеріал уроку, зверніть увагу на нові поняття і терміни.
  • Ознайомившись з теорією, приступайте до виконання практичної роботи. Складні практичні завдання мають інструкцію до виконання.
  • Для закріплення матеріалу уроку треба обов’язково виконати самостійні практичні роботи і відповісти на контрольні питання.
  • Не можна змінювати послідовність практичних робіт, тому що кожна наступна робота виконується на матеріалі попередньої роботи.

Навчившись працювати з MS-Access ви зрозумієте, яке значення має ця програма для ведення бізнесу та керування підприємством. Системи керування базами даних – це інформаційний фундамент всіх сфер людської діяльності.

Завантажити: Робочий зошит. Бази даних (11 клас. Інформатика) + Сертифікат (Розмір: 477.0 KB, Завантажень: 1228)
Back to top button