день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Робочий зошит. Бази даних (11 клас. Інформатика)

Автор: Сакун Оксана Анатоліївна

Навчальний заклад: Навчально – виховний комплекс «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Робочий зошит. Бази даних (11 клас. Інформатика)

 Бази даних. Програма MS-Access.

Вказівки учням

Інформація цієї теми допоможе вам послідовно, на доступному рівні розібратись з теорією баз даних, з роботою програми MS-Access. Ви навчитесь проектувати бази даних, створювати таблиці, запити, форми і звіти на прикладі бази даних торгівельної фірми “Комп’ютерленд”.

  • Спочатку уважно прочитайте теоретичний матеріал уроку, зверніть увагу на нові поняття і терміни.
  • Ознайомившись з теорією, приступайте до виконання практичної роботи. Складні практичні завдання мають інструкцію до виконання.
  • Для закріплення матеріалу уроку треба обов’язково виконати самостійні практичні роботи і відповісти на контрольні питання.
  • Не можна змінювати послідовність практичних робіт, тому що кожна наступна робота виконується на матеріалі попередньої роботи.

Навчившись працювати з MS-Access ви зрозумієте, яке значення має ця програма для ведення бізнесу та керування підприємством. Системи керування базами даних – це інформаційний фундамент всіх сфер людської діяльності.

Завантажити: Робочий зошит. Бази даних (11 клас. Інформатика) + Сертифікат (Розмір: 477.0 KB, Завантажень: 387)