Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Пісні літературного походження. «Ще не вмерла України…» П. Чубинського та М. Вербицького – національний гімн нашої держави (6 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Дележа Альбіна Ярославівна

Навчальний заклад: гімназія № 290 м.Києва

Тема: Пісні літературного походження. «Ще не вмерла України…» П. Чубинського та М. Вербицького – національний гімн нашої держави.

Мета: ознайомити учнів із особливостями пісень літературного походження, їхніми авторами; з терміном «гімн» та його особливостями як жанру літератури;  проаналізувати пісню П.Чубинського «Ще не вмерла Україна», звернувши увагу на історію створення цього твору, призначення, цікаві факти про нього; ознайомити учнів із релігійним гімном України «Молитва», проаналізувати його, звернувши увагу на спільне та відмінне між цим твором та «Ще не вмерла України»; розвивати вміння виразно і вдумливо читати пісні, висловлювати власні думки, почуття, спостереження; виховувати почуття патріотизму, пошани до державної символіки, народу, його традицій.

Завантажити: Пісні літературного походження. «Ще не вмерла України…» П. Чубинського та М. Вербицького – національний гімн нашої держави (6 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 8.6 MB, Завантажень: 852)
  
Back to top button