день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Порівняння виразів що містять табличні випадки множення числа 2. Розв’язування задач (2 клас. Математика)

Автор: Іващенко Валентина Іванівна

Навчальний заклад: Бердичівський загальноосвітній НВК №4

Тема. Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Порівняння виразів що містять табличні випадки множення числа 2. Розв’язування задач.

Мета: вправляти учнів у знаходженні значень виразів на дії різного ступеня, порівнянні виразів ,що містять табличні випадки множення числа 2; формувати ключову компетентність  «уміння вчитися»: продовжувати вчити організовувати власну діяльність для досягнення суб’єктно та суспільно значущого результату; добирати і застосовувати потрібні знання і способи діяльності для розв’язування навчальної задачі; висловлювати ціннісні ставлення щодо результату і процесу власної діяльності; використовувати здобутий досвіду конкретній навчальній ситуації; усвідомлювати, аналізувати, оцінювати, корегувати результати своєї діяльності; виховувати бережне та гуманне ставлення до навколишнього середовища.

Завантажити: Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Порівняння виразів що містять табличні випадки множення числа 2. Розв’язування задач (2 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 335.5 KB, Завантажень: 155)