день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Тертя. Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання (7 клас. Фізика)

Автор: Романюк Тетяна Богданівна

Навчальний заклад: Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №19

Тема: Тертя. Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання.

Мета: формувати в учнів знання про явище тертя, силу тертя. З’ясувати причини виникнення сили тертя; способи вимірювання сил тертя за допомогою динамометра; способи збільшення і зменшення сили тертя ковзання. Розкрити суть поняття «коефіцієнт тертя». Розвивати вміння працювати з приладами, аналізувати результати експериментів, робити висновки з отриманих експериментальних даних. Виховувати в учнів бажання пізнавати нове, невідоме; почуття відповідальності; вміння працювати в колективі та вміння висловлювати і відстоювати свою думку та прислухатися до думок інших.

Тип уроку: урок вивчення  нового навчального матеріалу.

Метод проведення: урок-дослідження.

Обладнання: листи білого паперу; фломастери; дерев’яні бруски; тягарці; динамометри; дві дощечки: одна – шліфована, а друга – ні; два заряди від ручки.

Клас попередньо поділений на три команди.

Завантажити: Тертя. Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання (7 клас. Фізика) + Сертифікат (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 407)