Конспекти уроків літературного читання 2 класУсі уроки початкова школаФайлиЯ досліджую світ 2 клас

План – конспект інтегрованого уроку у 2 класі. Природознавство: Осінь. Осінні місяці. Літературне читання: Про що будемо читати? Вірші Марійки Підгірянки

Автор: Плєшкова Наталія Миколаївна

Навчальний заклад:  КЗ “Оріхівська гімназія № 1 “Сузір’я”

Природознавство

Тема : Осінь. Осінні місяці. Планування спостережень за неживою та живою природою восени. Осінній календар погоди і природи. Спостереження за погодою. Осінні явища в неживій природі. Осінні явища в житті рослин.

 Літературне читання

Тема:  Про що будемо читати? Вірші Марійки Підгірянки. 

 Мета: Поглибити знання учнів про осінні явища в природі, навчати спостерігати за погодою, формувати вміння встановлювати причинно – наслідкові зв’язки, розвивати пізнавальну самостійність, уміння переносити засвоєне на нову ситуацію.

Ознайомити учнів з творчістю Марійки Підгірянки, формувати вміння слухати та сприймати поетичні твори, уміння спостерігати, логічно та творчо мислити,  розвивати навички читання, збагачувати словниковий запас учнів, розширювати їх світогляд; виховувати пізнавальний інтерес.

Інтегруються предмети: природознавство та літературне читання

Обладнання: зупинки карти царства Осені, репродукції картин з осінніми пейзажами (В. Д. Полєнов “Золота осінь”, М. Овсейко “Віконце в осінь”, І. Левітан “Золота осінь”, М. Гайдеров “Золота осінь”, тощо)

Завантажити: План - конспект інтегрованого уроку у 2 класі. Природознавство: Осінь. Осінні місяці. Літературне читання: Про що будемо читати? Вірші Марійки Підгірянки + Сертифікат (Розмір: 327.6 KB, Завантажень: 732)
Back to top button