Конспекти уроків української мови 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Дієслова минулого часу. Змінювання дієслів за родами і числами (4 клас. Українська мова)

Автор: Головахіна Лідія Павлівна

Навчальний заклад: КЗ “Малинівський ліцей №1”

ТЕМА УРОКУ: Дієслова минулого часу. Змінювання дієслів за родами і числами.

МЕТА.  Ознайомити учнів з граматичними ознаками дієслів минулого часу; вчити визначати число і рід дієслів минулого часу, змінювати їх за родами з опорою на навчальну таблицю та за зразком; ставити дієслова минулого часу в потрібну родову форму за питаннями ( що робив? (-ла, -ло)?, що зробив (-ла, -ло)?;    поглибити знання учнів про рідний край,  розширити знання про традиції свого народу, формувати національну свідомість школярів, долучати дітей до джерел національної історії й культури, сприяти осмисленню себе як частини великого українського народу;

розвивати навички грамотного письма, уважність, спостережливість,творчість, мовлення учнів, вміння аналізувати;

виховувати інтерес до вивчення мови, глибокі почуття любові до своєї родини, Батьківщини, повагу до народних традицій, звичаїв, символів, естетичне ставлення до мистецтва.

ОБЛАДНАННЯ: схеми-опори, картки із індивідуальними завданнями та завданнями для роботи в парі, в групі, елементи узору українського рушника, звукозапис «Пісні про рушник» (сл. А. Малишка, муз. П. Майбороди) та пісні «Рушничок»    (у виконанні Аліни Гроссу), підручник ( М.С. Вашуленко, С. Г. Дубовик, О. І. Мельничайко,  Рідна мова: Підручн. для 4 кл. – К.: Освіта, 2015 ).

ТИП УРОКУ; комбінований

Завантажити: Дієслова минулого часу. Змінювання дієслів за родами і числами (4 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 367.0 KB, Завантажень: 172)
Back to top button