Конспекти уроків хімії 7 класУсі уроки хіміїФайли

Узагальнення й систематизація знань із теми «Початкові хімічні поняття» (7 клас. Хімія)

Автор: Троцька Марина Василівна

Навчальний заклад: Розівська загальноосвітня школа №1І-ІІІ ступенів Розівської районної ради Запорізької області

Тема.  Узагальнення й систематизація знань із теми «Початкові хімічні поняття»

Мета уроку:

  • навчальна: узагальнити й систематизувати знання про початкові хімічні поняття, перевірити рівень вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, підготувати учнів до тематичного оцінювання з теми «Початкові хімічні поняття»;
  • розвиваюча: продовжувати розвивати хімічну мову учнів, пам,ять, вміння висловлювати свої думки, формувати в учнів пізнавальний інтерес до предмета, творче мислення , вміння працювати у групі та раціонально використовувати час;
  •  виховна: виховувати культуру спілкування учнів, індивідуальну і колективну відповідальність за результати роботи, почуття толерантності,вміння з повагою ставитися до думки однокласника.

Тип уроку: урок узагальнення й систематизації знань,умінь і навичок.

Форма проведення: урок – змагання «Хімічний старт».

Форми роботи на уроці: групова навчальна діяльність.

Засоби наочності: ПСХЕ, комп’ютерна презентація,мультимедійна установка,роздатковий дидактичний матеріал, бланки протоколів для кожної команди.

Обладнання та реактиви: cпиртівка, порцелянові чашки, штатив з пробірками,  пробіркотримач, триніг, піпетка, штатив, пробка з газовідвідною трубкою,  лійка, скляна банка для зберігання реактивів,шпатель, кристалізатор, хімічний стакан, скляна паличка, дистильована вода, суміш піску,  тирси, залізних ошурок та кухонної солі, фільтрувальний папір, сухий  спирт,ЕЗН.

Конспекти уроків хімії на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Узагальнення й систематизація знань із теми «Початкові хімічні поняття» (7 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 660.1 KB, Завантажень: 379)
  
Back to top button