Позаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

“Підкорюймо вершини орфографії” (дидактичний матеріал для 10 – 11 класу)

Автор: Каменюк Світлана Миколаївна

Навчальний заклад: Старокостянтинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Хмельницька область

“Підкорюймо вершини орфографії”(дидактичний матеріал для 10 – 11 класу)

ПЕРЕДМОВА

Пропонований посібник  створений заради того, щоб допомогти вчителеві якомога краще підготуватися до уроків орфографічного практикуму в 10 – 11 класах.

Дидактичний матеріал – це добірка завдань, укладених відповідно до програми факультативного курсу «Орфографічний практикум. 10 – 11 класи». Автор – Л. М. Кочергіна (Київ «Грамота», 2011 р.)

До збірника ввійшли дидактичні матеріали різного типу: як традиційні вправи з правопису української мови, так і різноманітні ігрові завдання та нестандартні види диктантів ( логічно – слухові, зорово – слухові, кросворді акродиктанти, розподільні, творчі, вибірково – відтворювальні, лексико – словникові, географічні диктанти тощо).

Дидактичний матеріал вміщує вправи на переклад з російської мови, що є важливим в учнівському  середовищі, де використовується суржик та калькування з російської мови.

Цікавими будуть завдання із ключем, що дають змогу відразу здійснити самоперевірку виконаної вправи.

Також до кожної теми дібрано тестові завдання, мета яких – набуття старшокласниками   практичних навичок у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пропоновані матеріали можуть бути використані при підготовці до олімпіади,  конкурсу з української мови ім.П.Яцика, контрольної роботи на конкурсі – захисті науково – дослідницьких  робіт МАН.

Рекомендовано  вчителям – словесникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів.

Завантажити: "Підкорюймо вершини орфографії" (дидактичний матеріал для 10 - 11 класу) + Сертифікат (Розмір: 392.0 KB, Завантажень: 1356)
  
Back to top button