Конспекти уроків історії України 7 класУсі уроки історіїФайли

Київська держава (Русь-Україна) за правління Ярослава Мудрого (7 клас. Історія України)

Автор: Красникова Ганна Семенівна

Навчальний заклад: Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

Київська держава (Русь-Україна) за правління Ярослава Мудрого

Мета уроку.

Навчальна: формувати предметні компетентності.

  • Продовжити формування хронологічної, просторової, інформаційної, компетентностей у процесі дослідження подій, явищ та фактів з теми.
  • Проаналізувати внутрішню та зовнішню політику Великого князя Київського (логічна, аксіологічна, мовленнєва);
  • Визначити історичне значення діяльності Ярослава Мудрого для розвитку української державності (розвиток аксіологічної, логічної, мовленнєвої компетенцій);

Розвивальна: розвивати ключові компетентності.

Спілкування державною (і рідною, в разі відмінності) мовами: уміти доступно і переконливо висловлювати думки, використовувати виражальні можливості мови для опису подій минулого і сучасності, читати і розуміти перекладені та адаптовані українською літературною мовою писемні джерела, авторські публікації на історичні й соціально-політичні теми;

Інформаційно-цифрова компетентність: уміти  використовувати цифрові технології для пошуку потрібної історичної та соціальної інформації, створювати мультимедійні презентації.

Уміння вчитися впродовж життя: уміти визначати власні навчальні цілі, аналізувати процес власного навчання, опрацьовувати джерела соціальної та історичної інформації.

Соціальна та громадянська компетентності: уміти бути активним і відповідальним членом громадянського суспільства та вміти приймати зважені рішення.

Виховна:

  • Виховувати в учнів повагу до видатних історичних діячів, почуття гордості за минуле свого народу.
  • Виховання патріотизму, почуття національної гідності, толерантності, поваги до інших поглядів та думок.

Наскрізна  лінія:

  • Реалізація змістовної лінії «Громадянська відповідальність». Формування в учнів на прикладі життя та діяльності Великого князя київського Ярослава Мудрого громадянської відповідальності та розуміння загальнолюдських і національних цінностей.
Завантажити: Київська держава (Русь-Україна) за правління Ярослава Мудрого (7 клас. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 353.9 KB, Завантажень: 189)
Back to top button