2 клас. Тематичні тижніУсі уроки початкова школаФайли

Узагальнюючий урок з теми «Людина та її здоров’я» та «Фізична складова здоров’я» (2 клас. Основи здоров’я)

Автор: Кузьменко Наталія Валеріанівна

Навчальний заклад: Соснівський освітній комплекс “ліцей-заклад дошкільної освіти” імені Анатолія Шульги

ТЕМА: Узагальнюючий урок з теми «Людина та її здоров’я» та «Фізична складова здоров’я».

Мета формування   вміння само організовуватися  до навчальної діяльності, дотримуватися норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлюватися в контексті  змісту;  вміти працювати в парі, групі; вчитися економити час на уроці, поважати один одного; дотримуватися правильної поведінки під час фізхвилинки та рухливих ігор.

Формування предметних компетентностей: закріпити та перевірити знання дітей про значення здоров’я для навчання та праці. Повторити навички особистої гігієни, правильне харчування, культуру харчування, режим дня ;використовувати набуті навички у повсякденному  житті; виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я та дбайливе ставлення до оточуючих, бажання рости здоровим та життєрадісним.

Обладнання і матеріали: підручник, проектор, картки ; малюнки,   клей; три однакові аркуші зі словами: «Правильно харчується, недосипає, загартовується, перевтомлюється, гуляє на свіжому повітрі, палить, висипається, не провітрює кімнату, займається спортом», по три малюнки мікробів для двох команд.

Завантажити: Узагальнюючий урок з теми «Людина та її здоров'я» та «Фізична складова здоров'я» (2 клас. Основи здоров’я) + Сертифікат (Розмір: 358.4 KB, Завантажень: 167)
Back to top button