день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Формування та розвиток життєвих компетенцій на уроках зарубіжної літератури через упровадження в навчальний процес інтерактивних методів

Автор: Хомуха Ірина Геннадіївна

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад “Криворізький навчально-виробничий центр”

Формування та розвиток життєвих компетенцій на уроках зарубіжної літератури через упровадження в навчальний процес інтерактивних методів

Чудовий світ літератури! Як багато дає людині книга! О.Дюма-син зазначив: «Твір, який читають, має теперішнє; твір, який перечитують, має майбутнє».

Суспільству потрібна читацька особистість. Як її виховати? Яким чином будувати навчання, щоб процес пізнання став цікавим для учнів?

Сьогодні в умовах гуманізації навчання особистісно-орієнтований підхід до навчання та виховання трансформується у компетентнісний підхід, але у центрі уваги залишається особистість учня. Оновленому суспільству потрібні фахівці, які можуть самостійно мислити, здатні до самореалізації на основі об’єктивної самооцінки.

Головна задача сучасної освіти – розкриття потенційних можливостей і здібностей учнів та їх підготовка до професійного життя. Головною метою викладача є формування ключових професійних компетенцій учнів за допомогою виконання ними певних дій, так як саме набуття життєво важливих компетентностей дає можливість орієнтуватися в сучасному суспільстві, сприяє формуванню в особистості здатності швидко реагувати на зміни в суспільстві.

Завантажити: Формування та розвиток життєвих компетенцій на уроках зарубіжної літератури через упровадження в навчальний процес інтерактивних методів + Сертифікат (Розмір: 354.5 KB, Завантажень: 196)