Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО з математики: Питання зараз на обговоренні, – Гриневич.

“За всі роки незалежності наша команда привезла четверте місце, дві золоті медалі. А результати ЗНО невтішні. Є елітарна математична освіта у спецшколах, адже учні цих закладів отримали найвищий бал з ЗНО з математики. А ось звичайні школярі показали низький результат. Математика має особливість, якщо ви щось пропустили, ви не зможете йти далі. Оновлення методики викладання – ось рішення цієї проблеми”, – повідомила міністр.

“Поки ми не прийняли рішення щодо обов’язкового ЗНО. Це не буде нововведення з цього року. Питання зараз на обговоренні”, – заявила Гриневич.

Один коментар

  1. Доброго вечора. Нас, батьків учнів, що йдуть до 10 класу (випуск 2020р.), дуже хвилює питання щодо можливого введення математики як обов’язкового ЗНО предмету. По-перше, ці діти постійно відчували нестачу вчасно отриманих підручників ( одразу зазначаємо, що більшість з нас “за” реформацію та нововведення в освітній системі) та якийсь певний тиск, що з ними постійно намагаються “почати експерементувати” ( з острахом йшли до 9 класу минулого року, бо казали, що буде зно для них). По-друге, якось вийшло, що в класі більшість дітей схильних до філологічного напрямку, тож й обиратимуть відповідні предмети для здачі зно. І для багатьох математика не стояла як головний предмет, хоча на неї звертається велика увага під час викладання в школі. Тож хочеться, щоб діти не нервували стосовно примусової здачі предметів (математики), а з головою поринули до навчання та підготовки до вступу до ВНЗ, вдосконалюючи необхідні для цього предмети. Дякуємо.

Back to top button