Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО-2020: іспанська, німецька, французька мови – оперативна інформація

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з іспанської, німецької, французької мов взяли 2 277 осіб, що становить 81,2% від загальної кількості зареєстрованих.

1 учасника ЗНО не було допущено до пункту тестування через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 3 громадських спостерігачі.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської, німецької, французької мов через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі.

Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2020». Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.

Нагадаємо, що для абітурієнтів, які планують вступати на заочну форму навчання, можуть скасувати ЗНО.

  
Теґи
Back to top button
Close