Здоров'яФізіологія

Життя в місті робить дітей алергіками, попереджають медики

Міське життя не для дітей. Як показало дослідження, діти, які живуть у містах, частіше мають алергію на молоко, яйця, арахіс, ніж діти, що живуть за містом, пише The Telegraph з посиланням на дослідження Університету Джонса Хопкінса. За підрахунками фахівців, у кожної десятої дитини в місті є харчова алергія. І, насправді, дітей-алергіків може бути ще більше. Було доведено: діти, народжені в густонаселених районах, більш ніж в два рази частіше мають непереносимість арахісу або молюсків.

Це особливо актуально для дітей, які не змогли виробити імунітет проти поширених бактерій через широке використання дезінфікуючих засобів, антибіотиків та кесаревого розтину. Вчені простежили за 516 дітьми у перші п’ять років їх життя. Діти жили в Балтіморі, Бостоні, Нью-Йорку, Сент-Луїсі. Фахівці оцінювали алергени, раціон і загальний стан здоров’я цих дітей.

Виявилося, майже 10% дітей мали повноцінну алергію на молоко, яйця або арахіс, а у 55% ​​була підвищена чутливість до даних продуктів. Причому, ризик був підвищений навіть у дітей, що знаходилися на грудному вигодовуванні. А от наявність в тілі високої концентрації ендотоксину, з’єднання, що виділяється багатьма бактеріями, частково захищало від проблем.

Шкільне життя

Back to top button