Здоров'яПсихологія

Жорстокі відеоігри доводять хлопчиків до депресії

Діти і підлітки, які грають в жорстокі відеоігри, більш схильні до девіантної поведінки
Діти і підлітки, які грають в жорстокі відеоігри, більш схильні до девіантної поведінки

Попередні дослідження неодноразово підтверджували небезпеку жорстоких відеоігор, припускаючи, що вони можуть збільшити ризик агресивної або девіантної поведінки. Але нещодавно американські вчені з Університету Техасу, Університету Алабами і Гарвардської медичної школи виявили, що жорстокі відеоігри також можуть збільшити ризик депресії у дітей та підлітків.

Дослідники встановили, що п’ятикласники, які грали у відеоігри з високим рівнем насильства протягом двох або більше годин на день, значно частіше мали справу з симптомами депресії протягом періоду дослідження, ніж ті, хто грав в менш насильницькі ігри впродовж тієї самої кількості часу. Вчені також зазначили, що результати були однакові у всіх расових і етнічних групах. Однією з сильних сторін цього дослідження є його велика етнічна різноманітність, відзначають фахівці.

Попередні дослідження також показали, що діти і підлітки, які грають в жорстокі відеоігри, більш схильні до девіантної поведінки, яке включає в себе вживання алкоголю, куріння сигарет, правопорушення.

Back to top button