Вища освіта

Жоден український виш не пробився до списку найкращих на планеті

Згідно з рейтингом Times Higher Education, найкращим університетом світу на сьогодні є Каліфорнійський університет технологій. Серед українських вищих навчальних закладів не знайшлось жодного достойного даного рейтингу.

Жоден український виш не пробився до списку найкращих на планеті
Жоден український виш не пробився до списку найкращих на планеті
В цілому, у першій десятці домінують американські університети. Крім Оксфорда, який посів другу стрічку, туди потрапило ще два британських ВНЗ – Імперський коледж Лондона та Кембридж.

У першій двадцятці також розмістилися переважно навчальні заклади зі США, крім 16-го місця, яке дісталося Швейцарському державному університету технологій в Цюріху, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявляв, що Київський національний університет імені Тараса Шевченко увійшов до списку найкращих навчальних закладів світу за версією Times, проте незабаром ця інформація була спростована.

Варто зазначити, що за іншим рейтингом, створеним британською компанією Quacquarelli Symonds, в 2012 році найкращим вузом планети став Массачусетський технологічний інститут. До цього списку вітчизняний КНУ таки потрапив, але аж до п’ятої сотні.

Back to top button