день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Земля перегрівається через вирубку дерев

Дослідники з США виявили, що рослини – так звані наземні екосистеми – це своєрідний «кулер» планети: поглинаючи мільярди тонн вуглекислого газу, особливо протягом останніх 60 років, вони також не дозволяють земній кулі нагріватися.

Посилений ріст зелені на поверхні Землі за період 20-го століття значно сповільнився в наші техногенні дні. Тому все більше і більше активістів і вчених намагаються вирішити завдання, які рослини могли б найбільш ефективно запобігти зміні клімату на нашій планеті та іншим екологічним катастрофам .

У працях «Національної академії наук» дослідники з Прінстонського університету повідомляють, що з 1860-го по 1950-ті роки землекористування людина стала істотним джерелом вуглецю, що надходить в атмосферу внаслідок вирубки лісів і лісозаготівель. Після 1950-х років знищення «зелених фільтрів» дещо знизилося, але в той же час промисловість і автотранспорт продовжують неухильно викидати вуглекислий газ.

З початку 1900-х років наша планета нагрілася тільки на 0,74 градуса за Цельсієм. Вчені вважає, що паніку потрібно починати бити тоді, коли глобальне підвищення температури досягне 2 градуси за Цельсієм. Поки що вони пропагують ботанічний бум, який повинен не допустити цього, а також знизити занадто високий рівень вуглекислого газу.