Перерва

Збільшення посадових окладів педагогічних та науково-педагогічних працівників

На сайті Кабміну зареєстровано петицію щодо “Збільшення посадових окладів педагогічних та науково-педагогічних працівників”.

Зокрема у ній зазначено:

Вимагаємо виконання Кабінетом Міністрів України своїх зобов’язань, передбачених пп.1 п.6 розділу XII Закону України «Про освіту» – забезпечити до 2023 року поетапну реалізацію положення частини другої статті 61 цього Закону, передбачивши при цьому щорічне збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб пропорційно розміру збільшення доходів Державного бюджету України порівняно з попереднім роком, і затвердити відповідні схеми посадових окладів (ставок заробітної плати). 

Дохід державного бюджету України на 2018 рік порівняно з державним бюджетом України на 2017 рік збільшився на 19,1 %, в свою чергу, дохід державного бюджету України на 2019 рік порівняно з державним бюджетом України на 2018 рік збільшився на 9,86 %. 

Однак, Кабінет Міністрів України за два роки не вчинив жодних дій щодо виконання Закону України “Про освіту”, продовжуючи знецінювати працю педагогічних та науково-педагогічних працівників. 

Back to top button