Здоров'яПсихологіяСоціальне здоров'я

Залежність від Facebook змушує жінок сідати на небезпечні дієти

Фахівці з Медичної школи Університету Північної Кароліни проаналізували дані 128 студенток. Учасниці розповіли про те, як вони харчувалися. Також дослідники вивчили емоційний зв’язок студенток з Facebook. Учених цікавило, скільки часу дівчата проводили в соціальній мережі, скільки у них було друзів, і порівнювали вони свою фігуру з фігурою інших користувачів.

Дівчата з емоційною залежністю від Facebook частіше порівнювали своє тіло з тілом своїх друзів і дотримувалися небезпечних дієт. Ті, хто не порівнював себе з іншими, рідше турбувалися з приводу своєї фігури і сідали на такі дієти. За словами вчених, соціальна мережа допомагає отримати соціальну підтримку і підтримувати зв’язок з друзями та рідними. Проте в деяких випадках вона може бути небезпечна.

З цим згодні фахівці з університету Міссурі і Наньянського технологічного університету. Вони з’ясували, що повідомлення в Facebook про такі речі, як дорогий відпустку, новий будинок, автомобіль або щасливі відносини, викликають заздрість у користувачів, які звикли спостерігати за чужим життям. Люди, які заздрять і порівнюють своє життя з життям інших, частіше страждають від депресії. Тих, хто використовує сайт для спілкування, негативні наслідки обходять стороною.

Шкільне життя

Back to top button