день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Залежність від Facebook змушує жінок сідати на небезпечні дієти

Фахівці з Медичної школи Університету Північної Кароліни проаналізували дані 128 студенток. Учасниці розповіли про те, як вони харчувалися. Також дослідники вивчили емоційний зв’язок студенток з Facebook. Учених цікавило, скільки часу дівчата проводили в соціальній мережі, скільки у них було друзів, і порівнювали вони свою фігуру з фігурою інших користувачів.

Дівчата з емоційною залежністю від Facebook частіше порівнювали своє тіло з тілом своїх друзів і дотримувалися небезпечних дієт. Ті, хто не порівнював себе з іншими, рідше турбувалися з приводу своєї фігури і сідали на такі дієти. За словами вчених, соціальна мережа допомагає отримати соціальну підтримку і підтримувати зв’язок з друзями та рідними. Проте в деяких випадках вона може бути небезпечна.

З цим згодні фахівці з університету Міссурі і Наньянського технологічного університету. Вони з’ясували, що повідомлення в Facebook про такі речі, як дорогий відпустку, новий будинок, автомобіль або щасливі відносини, викликають заздрість у користувачів, які звикли спостерігати за чужим життям. Люди, які заздрять і порівнюють своє життя з життям інших, частіше страждають від депресії. Тих, хто використовує сайт для спілкування, негативні наслідки обходять стороною.

Шкільне життя