Здоров'яФізіологіяХарчування

Зайві кілограми і стрес – смертельно небезпечне поєднання

Якщо у вас є зайва вага, то ви знаходитеся в групі ризику розвитку розладів, викликаних стресом. До них відносяться діабет 2 типу, хвороби серця і рак, передає The Indian Express . Причина – схильність до стресового запалення. Сюди додається і так присутнє у повних людей запалення на низькому рівні.

Коментує професор Ніколас Роледер з Університету Брандайса: “Відомо, що психологічний стрес здатний викликати біологічні реакції, схожі з відповіддю на травму. В тому числі, запускається реакція запалення. В рамках дослідження ми оцінювали концентрацію інтерлейкіну-6 (ІЛ-6), запального агента , пов’язаного зі стресом, у людей з підвищеною і нормальною вагою в ході проведення тестів на психологічний стрес”.

Вага людини визначався за Індексом маси тіла, відсотку жирової тканини. Якщо Індекс становив 25 і більше, то у людей діагностували зайву вагу. І чим більше був Індекс, тим вище була концентрація ІЛ-6, навіть у відносно струнких людей. Виходить, кожен додатковий грам жиру підвищував ризик запалення.

Шкільне життя

  
Back to top button