день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Загрози кібербезпеки 2013

Загрози кібербезпеки 2013

Загрози кібербезпеки 2013

Компанія Check Point Software Technologies Ltd опублікувала велике дослідження «Звіт з безпеки-2013», що розкриває найбільш серйозні ризики, з якими в даний час стикаються організації у всьому світі. У ньому висвітлюються основні загрози безпеці, веб-додатки, робота з якими може піддати ризикам корпоративні мережі, а також випадки витоку даних через ненавмисні дії співробітників.

У ході розгортання розпочатої в 2012 році між хакерами і IТ-фахівцями «гонки озброєнь» стало ясно, що багато серйозних загроз залишалися прихованими від мережевих адміністраторів. Вони пов’язані з тим, що зловмисники постійно вигадують все нові й нові способи кібервзлому, а також з безтурботним поведінкою в Інтернеті власних співробітників, які, самі того не бажаючи, роблять корпоративні мережі уразливими. Перш, ніж приступити до розробки ефективного плану захисту безпеки, організації повинні вивчити і повністю зрозуміти процеси, що відбуваються в їх мережах.

Заснований на даних майже 900 компаній, “Звіт з безпеки-2013” компанії Check Point проливає світло на те, що ховається в корпоративних мережах, і на ті ризики, яким організації піддаються щодня.

Приховані загрози безпеки

У цьому році інтенсивність кібератак у будь-яких проявах, від кримінального ПО до соціально-політичного хактівізма, тільки зросте, і це стосується всіх організацій, від великих до найменших. Результати дослідження показали, що корпоративні мережі 63% організацій піддавалися атакам ботів, а більше половини – впливу шкідливого ПЗ не рідше одного разу в день. У звіті наводиться перелік найнебезпечніших загроз, включаючи широко відомі ботнети, перелік шкідливих програм (по країнах), найпоширеніші слабкі місця в системах (по виробниках), статистика випадків атак типу впровадження SQL-коду (по країнах), а також інші дані, отримані в ході дослідження.

Небезпечні веб-додатки 2.0

Стрімке поширення додатків веб 2.0 розкрило перед хакерами безпрецедентні можливості проникнення в корпоративні мережі. Дослідження показало, що 91% організацій використовують потенційно небезпечні додатки, які всебічно висвітлюються в звіті, включаючи частоту та області застосування анонімайзерів, P2P-додатків, ресурсів і програм для зберігання і сумісного використання файлів і найбільш популярних соціальних мереж, кожне з яких може відкрити лазівку до корпоративних мереж.

Витік даних

Сьогодні корпоративна інформація стала доступнішою та мобільнішою, ніж коли-небудь, а це загрожує втратою або витоком даних. Більш ніж у половині досліджуваних організацій був хоча б один випадок потенційної втрати даних. У звіті описуються різні групи даних, найбільш схильних до ризику втрати і витоку, включаючи інформацію про платіжні карти. У ньому також перераховані галузі, найбільш схильні цим ризикам витоку.

«Наше дослідження виявило численні слабкі місця і загрози безпеці мереж, про які більшість організацій не мало уявлення, – говорить Амнон Бар-Лев (Amnon Bar-Lev), президент компанії Check Point Software Technologies. – Поінформованість про них допоможе IТ-спеціалістам створити план захисту компаній від безперервного потоку постійно мінливих загроз, які призводять до витоку даних: від ботнетів до використання співробітниками веб-додатків, наприклад анонімайзерів».