день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Як фізрук фотографії робив

Як фізрук фотографії робив

Як фізрук фотографії робив

Вийшовши на пенсію фізрук з американського Далласа став новою зіркою Інтернету після того, як була опублікована добірка його фотографій за 40-річний період.

Справа в тому, що Дейл Ірбі з 1973 року був відображений на всіх традиційних знімках після закінчення навчального року в одному і тому ж одязі – в коричневому жилеті і сорочці з широким коміром, які були в моді у 70-ті роки.

Набір всіх 40 фото був викладений на сайті газети Dallas Morning News і викликав рідкісний ажіотаж – матеріал подивилося 1,3 мільйона користувачів.

За словами самого Ірбі, в силу професії вчителя фізкультури він все більше носив спортивну форму, а коли 40 років тому йому потрібно було одягтися в костюм, то знайшлися тільки жилет і сорочка. А через два роки, коли вчитель побачив, що він зображений на попередніх фото в однаковому одязі, було прийнято рішення продовжити традицію.

За словами нового героя Інтернету, за 40 років одяг не став йому малий і він як і раніше готовий позувати у звичних речах.