Головне

Windows 7 перевершила за популярністю Windows XP

Windows 7 перевершила за популярністю Windows XP
Windows 7 перевершила за популярністю Windows XP

Операційна система Microsoft Windows 7 за підсумками серпня обігнала за поширеністю «ветерана» Windows XP, виходить з даних аналітичної компанії Net Applications.

У серпні на частку Windows 7, що вийшла близько трьох років тому, доводилося 42,76% ринку, тоді як у колишнього лідера Windows XP — 42,5%. Невдала Windows Vista, що з’явилася після Windows XP, займала в звітному періоді частку близько 6%

Викладення Net Applications відрізняються від даних іншого великого сервісу статистики StatCounter, який ставить Windows 7 на перше місце серед інших ОС вже майже рік. За даними StatCounter, у червні поточного року частка Windows 7 на світовому ринку перевищила 50%.

Фінальна версія Windows 7 з’явилася в жовтні 2009 року. З того моменту було продано більше 600 мільйонів ліцензійних копій цієї операційної системи.

Наразі Microsoft завершує розробку нової операційної системи Windows 8, призначеної для ПК і планшетів. Нова версія платформи буде адаптована для використання на пристроях із сенсорним екраном, а спеціальна версія Windows RT зможе працювати на гаджетах з енергоефективними ARM-процесорами. Таким чином, компанія планує конкурувати з лідером ринку планшетів – Apple iPad.

Джерело: news.dt.ua

Back to top button