Вища освіта

Wi-Fi студентам

Wi-Fi студентам
Wi-Fi студентам
Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником підписано листа від 24.09.2012 № 1/9-663 керівникам вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації стосовно використання бездротових мереж стандарту Wi-Fi для доступу до мережі Інтернет.

Міністр розглянув звернення органів студентського самоврядування та громадських організацій, зокрема Національного студентського союзу та Студентського захисту, щодо доцільності запровадження вільного та безперешкодного доступу до мережі Інтернет з використанням бездротових мереж стандарту Wi-Fi.

На думку Дмитра Табачника, впровадження зазначених мереж допоможе студентам та працівникам ВНЗ отримувати доступ до мережі Інтернет не лише через стаціонарні робочі місця, а на території всього навчального закладу.

Міністр також відзначив, що доступ до Wi-Fi підвищує рівень використання у навчальній та у науковій діяльності ряду специфічних джерел, доступних виключно через Інтернет (електронних наукових видань, іноземних публікацій, розміщених в Інтернеті тощо).

З огляду на це, Дмитро Табачник запропонував розглянути питання обладнання навчальних корпусів вищих навчальних закладів точками доступу до бездротових мереж Wi-Fi.

Back to top button