день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Виноград лікує від остеопорозу

Команда вчених з Данії прийшла до висновку, що ресвератрол, що міститься у винограді, має цілющий ефект і здатний вилікувати людину від остеопорозу.

Згідно з останніми даними, експерти з дослідницького центру в Данії поінформували про ще одне відкриття, яке стосується винограду. За їх словами тепер остеопорозу можна не боятися, оскільки речовини, що містяться в плодах рослини, дозволяють повністю вилікуватися від недуги.

Вчені провели дослідження, яке дозволило встановити, що ягоди винограду містять спеціальні сполуки, які виступають в якості будівельних матеріалів для кісткової тканини. Автори роботи рекомендують включити в щоденний раціон виноград, який необхідно вживати не менше 500 міліграм. Подібними властивостями володіє червоне вино, створене з цих плодів.

Фахівці нагадують, що ці ягоди на 85% зменшують число бактерій, які є руйнівними для зубної емалі. До того ж, виноград нормалізує кислотність в шлунку.

Шкільне життя

  
Команда вчених з Данії прийшла до висновку, що ресвератрол, що міститься у винограді, має цілющий ефект і здатний вилікувати людину від остеопорозу. Згідно з останніми даними, експерти з дослідницького центру в Данії поінформували про ще одне відкриття, яке стосується винограду. За їх словами тепер остеопорозу можна не боятися, оскільки речовини, що містяться в плодах рослини, дозволяють повністю вилікуватися від недуги. Вчені провели дослідження, яке дозволило встановити, що ягоди винограду містять спеціальні сполуки, які виступають в якості будівельних матеріалів для кісткової тканини. Автори роботи рекомендують включити в щоденний раціон виноград, який необхідно вживати не менше 500 міліграм. Подібними властивостями володіє червоне…

Оцінити

0