Здоров'я

Виноград і чорниця – найкращі помічники імунітету

Виноград і чорниця - найкращі помічники імунітету
Виноград і чорниця – найкращі помічники імунітету
Восени питання про те, яким чином захистити себе від всіх сезонних захворювань і зміцнити імунітет постає особливо актуально. Вчені з Орегонського університету в Америці дійшли висновку, що найкращими помічниками організму в протистоянні всіх недуг є червоний виноград і чорниця.

Фахівці розглянули, яким чином впливають на імунітет 446 хімічних сполук. Найсильніші натуральні речовини, які надають стимулювання імунітету, виявлені в чорниці і червоному винограді.

У винограді і похідних продуктах є резвератрол . Ця речовина скорочує ризик розвитку недуг серця і виникнення онкологічних захворювань. Крім того було зазначено, що дана речовина нормалізує рівень цукру в крові, благотворно впливає на запалення, присутні в організмі, а так само попереджає появу хвороби Альцгеймера.

У чорниці і деяких сортах винограду міститься птеростільбен. Ця речовина вважається чудовим антиоксидантом, що бореться з раковими клітинами і холестерином, який ускладнює роботу судин.

У тому випадку, якщо ці речовини надходять в організм у супроводі з вітаміном D, ген CAMP, який відповідає за імунітет людини, починає працювати активніше. Його протистояння вірусам і бактеріям посилюється.

Висновки, отримані в ході дослідження, особливо корисні тому, що люди і віруси набувають стійкості до впливу антибіотиків. Подібні роботи – це ще один крок до виникнення натуральних ліків, значно ефективніших, ніж нинішні хімічні аналоги.

Back to top button