Здоров'яФізіологія

Виноград дозволить позбутися зайвої ваги

Ті, хто регулярно вживає виноград або виноградний сік, не відчувають проблем із зайвою вагою. Американські вчені провели дослідження, в рамках якого науково обґрунтували той факт, що виноград бореться із зайвою вагою і при цьому є відмінним засобом профілактики онкологічних захворювань.

Сік винограду бореться з жировими клітинами завдяки вмісту в ньому піцеатаннолу, який міститься в кісточках і шкірці самого винограду. Ця речовина може взяти під контроль вагу людини, зупиняючи поява нових і розвиток існуючих жирових клітин. Крім того, автори дослідження відзначають вплив піцеатаннолу на дії інсуліну, запобігаючи утворенню нових жирових клітин. Таким чином, американські вчені винайшли нову дієту – завдяки вживання виноградного соку і винограду можна контролювати свою вагу і залишатися в прекрасній формі.

Дані висновки вчені змогли отримати після проведення експериментів з тваринами, яким додавали в звичний раціон трохи виноградного соку.

Також вчені в результаті дослідження відзначили, що піцеатаннол надає й інший позитивний вплив на організм людини. Завдяки високому вмісту цієї речовини, сік стане відмінним засобом профілактики серцево-судинних захворювань, а так само нейродегенеративних захворювань та онкологічних хвороб. А ресвератрол, який у невеликій кількості міститься в шкірці винограду, допоможе вам зберегти молодість на довгі роки.

Back to top button