день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Виноград дозволить позбутися зайвої ваги

Ті, хто регулярно вживає виноград або виноградний сік, не відчувають проблем із зайвою вагою. Американські вчені провели дослідження, в рамках якого науково обґрунтували той факт, що виноград бореться із зайвою вагою і при цьому є відмінним засобом профілактики онкологічних захворювань.

Сік винограду бореться з жировими клітинами завдяки вмісту в ньому піцеатаннолу, який міститься в кісточках і шкірці самого винограду. Ця речовина може взяти під контроль вагу людини, зупиняючи поява нових і розвиток існуючих жирових клітин. Крім того, автори дослідження відзначають вплив піцеатаннолу на дії інсуліну, запобігаючи утворенню нових жирових клітин. Таким чином, американські вчені винайшли нову дієту – завдяки вживання виноградного соку і винограду можна контролювати свою вагу і залишатися в прекрасній формі.

Дані висновки вчені змогли отримати після проведення експериментів з тваринами, яким додавали в звичний раціон трохи виноградного соку.

Також вчені в результаті дослідження відзначили, що піцеатаннол надає й інший позитивний вплив на організм людини. Завдяки високому вмісту цієї речовини, сік стане відмінним засобом профілактики серцево-судинних захворювань, а так само нейродегенеративних захворювань та онкологічних хвороб. А ресвератрол, який у невеликій кількості міститься в шкірці винограду, допоможе вам зберегти молодість на довгі роки.