Головне

Вийшла операційна система iOS 7

Вийшла операційна система iOS 7
Вийшла операційна система iOS 7
Компанія Apple в середу, 18 вересня, випустила iOS 7 – нову операційну систему для своїх мобільних пристроїв.

iOS 7 сумісна зі смартфонами iPhone 4, 4s та 5, планшетами iPad 2, 3, 4 і Mini і плеєрами iPod touch п’ятого покоління. Оновлення «важить» більше 700 мегабайт. Його можна встановити як через Wi-Fi, так і підключивши пристрій до комп’ютера за допомогою iTunes. На час завантаження рекомендується під’єднати апарат до джерела живлення.

Через підвищену навантаження в перші години користувачі при спробі завантажити оновлення можуть зіткнутися з помилками .

Apple називає iOS 7 «найбільшою зміною в iOS з моменту виходу iPhone». Операційна система отримала «плоский» інтерфейс: були перероблені шрифти та іконки, з’явилися нові графічні ефекти. У iOS 7 Apple відмовилася від принципів скевоморфізма , яким вона слідувала в попередніх версіях системи.

У число нових функцій в iOS 7 увійшли підтримка протоколу AirDrop (дозволяє обмінюватися файлами по Wi-Fi) і меню «Пункт управління” для швидкого доступу до налаштувань. Apple також допрацювала технологію багатозадачності, оновила додаток «Камера» і браузер Safari і розширила можливості голосової помічниці Siri.

Не всі нововведення в iOS 7 доступні на всіх пристроях. З таблицею сумісності функцій можна ознайомитися , наприклад, на сайті The Verge.

Розробкою iOS 7 керував віце-президент Apple по дизайну Джонатан Айв, який визначив зовнішність багатьох популярних продуктів Apple, включаючи iMac і MacBook Air. Раніше роботу над системою очолював Скотт Форстолл. Він пішов з Apple в жовтні 2012 року.

Back to top button