АнонсПосібники-Книги

Вторгнення в Україну: хроніка російської агресії. Група ІС

В п’ятницю 22.04 в 11.00 на “Книжковому арсеналі” (Київ) ми презентуємо свою книгу «Вторгнення в Україну: хроніка російської агресії. Група ІС », видану видавництвом« Брайт Букс». У книзі – чотири основні розділи: 1) етапи російської агресії і тактика дій; 2) російсько-терористичні війська на Донбасі: структура, чисельність, озброєння; 3) зброя російської агресії на Донбасі; 4) особливості інформаційної війни Росії.Вторгнення в Україну хроніка російської агресії. Група ІС - Шкільне життя

Нижче – витяг з передмови і обкладинка.

«До другої річниці роботи ініціативи ГО «Центр військово-політичних досліджень» (ЦВПІ) – групи «Інформаційний Спротив »- ми підготували цю книгу. За два роки агресії Росії проти України про «гібридної війні» Кремля написано огоромное кількість досліджень від різних авторів. Ми не претендуємо на краще знання теми або більш глибоке розуміння подій. Ми просто проаналізували той величезний потік інформації про дії російських військ і їх холуїв в Україні, який по крихтах збирали з самого початку агресії Росії в Криму, а потім на Донбасі – з початку березня 2014 року до початку 2016 року. І представляємо свою хронологію і висновки.

Група ІС, почавши роботу 2 березня 2014 року, була першою волонтерської ініціативою, яка почала надавати громадськості об’єктивну інформацію про російську агресію. Тоді, усвідомивши беззахисність України в інформаційному просторі перед пропагандою Росії, якій прикривалася спецоперація Путіна по анексії Криму, координатори групи ІС створили неурядову розвідувально-інформаційну мережу, в яку увійшли патріотично налаштовані мешканці Криму, а потім – Донбасу. Завданнями групи ІС є збір і перевірка оперативної інформації, і оперативне інформування української та міжнародної спільноти про події спочатку в Криму, а з квітня 2014 року – на Донбасі. Дана мережа ефективно діє і сьогодні, при цьому чимала частка зібраної та перевіреної інформації про дії російсько-терористичних військ не підлягає оприлюдненню, та передається спецслужбам України.

З початку подій в Криму сам факт нападу Росії багатьма в Україні сприймався як нонсенс. Тому навіть в нашій країні нас не критикував тільки лінивий, піддаючи навесні 2014 року сумнівам і наші повідомлення про спецоперацію Путіна в Криму (факт якої, проте, сам президент РФ пізніше і визнав), і нашу інформацію про проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп на Донбас в квітні 2014 року, і про постачання РФ зброї бойовикам, і про участь підрозділів регулярної російської армії на Сході України. Проте, всі наші повідомлення з часом в той чи інший спосіб підтверджувалися. При цьому ми ніколи не прагнули нікого переконувати в своїй правоті – ми просто чесно робили і робимо свою роботу, яку ми вважаємо необхідною для своєї країни.

У нас був і є один «господар» – Україна і її народ. Ми, як українські офіцери, давали Присягу на вірність цій країні, і цієї Присязі ми вірні. Це головне, що має сенс в цьому житті.

Ми щиро віримо, що цією книгою ми робимо свій внесок у розуміння того, з яким підступним і підлим ворогом в особі путінської Росії світ має справу сьогодні. При цьому Україна стала тим форпостом, який стоїть між дрімучими і збоченими імперськими амбіціями Кремля та цивілізованим світом, оплачуючи свою стійкість життями українців. Ми не сумніваємося, що, йдучи по шляху гітлерівського Третього Рейху, нинішнє російське керівництво закінчить точно так само, як нацистська кліка. Прискорити цей логічний кінець – наше спільне завдання. Слава Україні!”

Координатори групи ІС

Back to top button