Вища освітаГоловне

Вступ-2015. Система працюватиме надійно, підстав для хвилювання немає, – ЄДЕБО

Сьогодні, 10 липня, стартувала вступна кампанія – 2015. Проте за півгодини роботи, о 10:30, електронна система дала збій – виникли проблеми з реєстрацією абітурієнтів.

Працівники Єдиної державної електронної бази з питань освіти протягом першого дня вступної кампанії надали кваліфіковані відповіді на 1292 дзвінки, що надійшли на гарячу лінію, пропущено 217 викликів. Багато запитань виникали в абітурієнтів і батьків, які неуважно читали інструкції щодо користування електронним вступом або не ознайомились з умовами прийому.

Проте через збій системи майбутні студенти не могли пройти реєстрацію не лише в приймальних комісіях, а й дистанційно, з дому, тож мали підстави для хвилювання. Бо, як відомо, ЄДЕБО є таки єдиною базою і тому прийом документів припинився на певний час по всій Україні.

Збій у системі виник, бо сьогодні, першого дня вступної кампанії, велика кількість абітурієнтів прийшла до приймальних комісій 1500 ВНЗ та відокремлених структурних підрозділів, які мали обробити їхні данні одночасно. Однак у майбутніх студентів попереду ще майже три тижні, тож навантаження розподілиться більш рівномірно.

Крім того, додаткове навантаження на електронну систему спричинило ще й те, що цього року ЄДЕБО обробляє не лише заяви вступників, а й формує дані для забезпечення друку документів про освіту випускників ПТНЗ та ВНЗ.

Система працюватиме надійно, підстав для хвилювання в абітурієнтів немає, – обіцяють в ЄДЕБО.

Back to top button