Перерва

Всі абітурієнти Університету Ліберії провалили вступні іспити

Всі абітурієнти Університету Ліберії провалили вступні іспити
Всі абітурієнти Університету Ліберії провалили вступні іспити
Всі 23 тисячі абітурієнтів, що надходили до Університету Ліберії в столиці країни Монровії, провалили вступні іспити. Про це повідомив сам університет у прес-релізі, пише портал африканських новин AllAfrica. Жоден з вступників не набрав необхідні 50 відсотків балів з математики і 70 відсотків з англійської. Крім того, ці іспити не змогли здати і ті, хто хотіли вступати до Школи юриспруденції і Школи фармакології при університеті.

У результаті в 2013-2014 роках університет Ліберії повинен був залишитися без студентів. Втім, керівництво університету рекомендувало прийняти в бакалавріат більше однієї тисячі кандидатів, які набрали як мінімум 40 відсотків у математиці або 50 відсотків в англійській. Правда, перш ніж приступити до основного курсу, їм належить пройти підготовчі заняття з незданих предметів.

Представник студентів Альхаджі Кромах розкритикував університет за систему перевірки вступних робіт. За його словами, 23 тисячі екзаменаційних тестів повинні були за місяць перевірити всього два співробітника університету. У зв’язку з цим він висловив сумніви в достовірності отриманих результатів. Він звинувачує керівництво вузу в тому, що ті 1,6 тисячі абітурієнтів, які все-таки отримали можливість навчатися у вузі, були обрані за принципом наявності родинних чи інших зв’язків в університеті.

У попередньому навчальному році в бакалавріат університету Ліберії взяли близько 7,5 тисяч абітурієнтів. При цьому умови надходження тоді були принципово іншими. Для вступу було достатньо набрати 33 відсотки балів з математики і 49 відсотків з англійської.

Back to top button