Всі абітурієнти Університету Ліберії провалили вступні іспити

Всі абітурієнти Університету Ліберії провалили вступні іспити

Всі абітурієнти Університету Ліберії провалили вступні іспити

Всі 23 тисячі абітурієнтів, що надходили до Університету Ліберії в столиці країни Монровії, провалили вступні іспити. Про це повідомив сам університет у прес-релізі, пише портал африканських новин AllAfrica. Жоден з вступників не набрав необхідні 50 відсотків балів з математики і 70 відсотків з англійської. Крім того, ці іспити не змогли здати і ті, хто хотіли вступати до Школи юриспруденції і Школи фармакології при університеті.

У результаті в 2013-2014 роках університет Ліберії повинен був залишитися без студентів. Втім, керівництво університету рекомендувало прийняти в бакалавріат більше однієї тисячі кандидатів, які набрали як мінімум 40 відсотків у математиці або 50 відсотків в англійській. Правда, перш ніж приступити до основного курсу, їм належить пройти підготовчі заняття з незданих предметів.

Представник студентів Альхаджі Кромах розкритикував університет за систему перевірки вступних робіт. За його словами, 23 тисячі екзаменаційних тестів повинні були за місяць перевірити всього два співробітника університету. У зв’язку з цим він висловив сумніви в достовірності отриманих результатів. Він звинувачує керівництво вузу в тому, що ті 1,6 тисячі абітурієнтів, які все-таки отримали можливість навчатися у вузі, були обрані за принципом наявності родинних чи інших зв’язків в університеті.

У попередньому навчальному році в бакалавріат університету Ліберії взяли близько 7,5 тисяч абітурієнтів. При цьому умови надходження тоді були принципово іншими. Для вступу було достатньо набрати 33 відсотки балів з математики і 49 відсотків з англійської.