Анонс

Всеукраїнський онлайн-урок з нагоди 30-річчя Верховної Ради України

15 травня Верховна Рада України відзначає своє 30-річчя. Саме у цей день у 1990 р. набула повноважень Верховна Рада України І (першого) скликання, яка 24 серпня 1991 р. проголосила незалежність України.

На честь цієї дати Освітній центр Верховної Ради України запрошує на Всеукраїнський онлайн-урок «Мій парламент: розумію і впливаю!», присвячений 30-річчю утворення Верховної Ради України.

До участі в уроці запрошуються активні підлітки молодше 18 років. Урок парламентаризму пройде як захоплюючий квест. Його підготувала Леся Юрчишин, вчителька історії, правознавства та курсів громадянської освіти, методична консультантка, яка добре знає, як вмотивувати підлітків до активної участі у громадському житті.

Для участі в уроці є два шляхи:

– Можна стати безпосереднім учасником уроку та отримати запрошення. Для цього необхідно приєднатися до ZOOM-класу. Форма для реєстрації: https://forms.gle/dbsX8E4s8DEBEcXY6

Варто мати на увазі, що кількість місць у віртуальному класі обмежена – лише для 90 учасників.- Або можна бути глядачем «стріму» уроку у мережі Facebook на сторінці Освітнього центру Верховної Ради України.

Кількість глядачів необмежена.

Щоб отримати посилання і взяти участь у розіграші сувенірної продукції необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/dahQfo8bTM4RL9qY6.

Онлайн-урок проходить в рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», що реалізується громадською організацією «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Під час уроку учасники дізнаються, як влаштована і працює Верховна Рада України сьогодні.

Нагадаємо, що в рамках святкування Дня Європи 2020 Представництво Європейського Союзу в Україні @EUDelegationUkraine проведе онлайн-квіз «Відгадай країну ЄС».

Back to top button