Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Всеукраїнський семінар “Обговорення нової редакції програм з історії …”

6 – 7 жовтня 2014 року департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» проводитиме Всеукраїнський семінар «Обговорення нової редакції програм з історії України та всесвітньої історії для загальноосвітніх навчальних закладів».

Початок роботи 6 жовтня о 10.30. у приміщенні Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10.

6 – 7 жовтня 2014 року департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» проводитиме Всеукраїнський семінар «Обговорення нової редакції програм з історії України та всесвітньої історії для загальноосвітніх навчальних закладів». Початок роботи 6 жовтня о 10.30. у приміщенні Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10.

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*