день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Всесвітня служба “УТР” покаже передачу про Степана Бандеру російською та англійською мовами

Степан Бандера

Степан Бандера

У День незалежності Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР) транслюватиме низку передач, адресованих російській та англомовній аудиторіям.

Крім звичних випусків новин «Пульс», студійної передачі «Актуально», інших інформаційних матеріалів, УТР покаже годинний фільм «Правда Майдану» від студії «Просвіти» і власну передачу «Останній лицар» про Степана Бандеру.

«Враховуючи, що на Заході мало знають про Степана Бандеру, а для Сходу він антигерой, ми не розглядали ідеологію поглядів Бандери, а зробили акцент на його біографії, його боротьбі проти гітлеризму і сталінізму, – пояснив генеральний директор УТР Михайло Шматов. – Передачі транслюємо в години, найзручніші для російськомовної та англомовної аудиторій».

Крім трансляції офіційних заходів, у сітці мовлення також репортаж про поїздку знімальної групи УТР у звільнений Слов’янськ, розповідь про командира УПА Романа Шухевича, історична розвідка про державні символи, концерт патріотичних пісень до Дня Незалежності.

  
У День незалежності Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР) транслюватиме низку передач, адресованих російській та англомовній аудиторіям. Крім звичних випусків новин «Пульс», студійної передачі «Актуально», інших інформаційних матеріалів, УТР покаже годинний фільм «Правда Майдану» від студії «Просвіти» і власну передачу «Останній лицар» про Степана Бандеру. «Враховуючи, що на Заході мало знають про Степана Бандеру, а для Сходу він антигерой, ми не розглядали ідеологію поглядів Бандери, а зробили акцент на його біографії, його боротьбі проти гітлеризму і сталінізму, - пояснив генеральний директор УТР Михайло Шматов. – Передачі транслюємо в години, найзручніші для російськомовної та…

Оцінити

0