Батьківські збориКласному керівникуФайли

Вправи для проведення вчителями батьківських зборів, присвячених темі медіаграмотності

Сьогодні новинні сайти та соцмережі переповнені новинами про війну: зведення з фронту, дипломатія, волонтерство. Ці теми дуже чутливі, адже багато хто з нас зіткнувся з різними проблемами й жахами війни.

У таких умовах ми ще більше переконались, наскільки тема критичного споживання інформації важлива для суспільства. Адже війна має різні виміри та фронти, зокрема й інформаційний.

Команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» підготувала набір вправ для проведення вчителями батьківських зборів, присвячених темі медіаграмотності в цей непростий для нас усіх час.  

Ми пропонуємо декілька вправ, які допоможуть учасникам батьківських зборів  зрозуміти, як медіа впливають на наші емоції, скільки і який контент ми споживаємо, а також розібрати актуальні приклади, які демонструють важливість медіаграмотності у щоденному житті.

Матеріали можна використовувати як цілісно, так і окремими вправами, якщо педагог вважає за потрібне присвятити частину зборів темі критичного сприйняття інформації.

Ці вправи вчителі та батьки також можуть провести вдома та у форматі онлайн.

Набір вправ для батьківських зборів ви знайдете за покликанням.  

Back to top button