Здоров'яПсихологія

Впевненість – запорука успіху в кар’єрі і відносинах

Багато молодих людей хочуть побудувати і щасливу сім’ю, і успішну кар’єру. Їхні шанси на успіх особливо великі, якщо вони впевнені в собі, передає Psych Central . Дослідники з Університету Пенсільванії проаналізували відповіді 995 підлітків. Їх запитали, що важливіше – сім’я чи кар’єра. Також учені оцінили ступінь впевненості підлітків у тому, що вони доб’ються своїх цілей в майбутньому.

Учасники відповіли на запитання в 14-15 років, а вдруге – в 17-18 років. Коли добровольцям виповнилося 35-36 років, дослідники перевірили, наскільки ті успішні в кар’єрі і сімейному житті. Аналіз показав: підлітки часто міняли свої цілі з 14-15 до 17-18 років. Майже половина опитаних вважала сім’ю і кар’єру однаково важливими і була впевнена у досягненні мети. Третина з них зберегла свою попередню думку з плином часу.

Впевненість виявилася ключовим фактором успіху. Учасники, більш впевнені в досягненні своєї мети, частіше домагалися свого в молодому віці. Крім того, впевнені люди, в житті яких сім’я та кар’єра відігравали важливу роль, були більш успішні в роботі, ніж інші учасники.

Шкільне життя

Back to top button