Анонс

«Вікіпедія» оголосила новий конкурс для вчителів

Змагання проводить громадська організація «Вікімедіа Україна.

Взяти участь можуть будь-які педагоги: усі, хто має досвід роботи в закладах освіти та/або педагогічну освіту. Учасники можуть обрати статті для редагування з-поміж запропонованих організаторами, або ж створювати нові — головне, щоб ці статті відповідали тематиці змагання і стосувалися тем, що входять до шкільної програми.

Конкурс проходить у семи категоріях:

Англійська мова;

Всесвітня історія;

Зарубіжна література;

Інформатика;

Математика;

Мистецтво;

Фізика.

Статті оцінюватимуть члени журі — досвідчені вікіпедисти та фахівці з предметів, у межах яких проводиться конкурс. Вони оцінять якісний внесок учасників та оберуть переможця в кожній категорії.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають сертифікати інтернет-магазинів та сувеніри із символікою «Вікіпедії».

Написані конкурсантами статті мають відповідати критеріям значимості Вікіпедії, базуватись на інформації, опублікованій у надійних (авторитетних) джерелах і не повинні містити фрагментів, що дослівно скопійовані з книг чи статей. Також автори мають дотримуватись принципу нейтральності: описувати різні точки зору, але в статтях не надавати перевагу жодній із них.

Докладніше за посиланням.

 

Back to top button