Відкриття: сумна музика викликає позитивні емоції

В дослідженні вчених з Вільного Університету Берліна взяли участь понад 770 осіб з усього світу. Дослідники виявили, що сумна музика може пробудити позитивні почуття, такі як спокій або ніжність. Крім того, у неї є й інші плюси, передає The Hindustan Times.
Музика - Шкільне життя
Люди слухають сумну музику, щоб впоратися з негативними переживаннями, а іноді просто заради задоволення. Така музика втішає, і, слухаючи її, ми починаємо відчувати себе краще. Також сумні пісні дозволяють відчувати печаль і позбавлятися від негативу без наслідків для повсякденного життя.

Багато респондентів відзначили: коли вони були в поганому настрої, сумна музика часто покращувала їх стан, створюючи емоційний поштовх. Такі пісні допомагають виплеснути свої емоції. Вони підштовхують людей до роздумів і переоцінки своїх переживань, думок і почуттів.

Шкільне життя

В дослідженні вчених з Вільного Університету Берліна взяли участь понад 770 осіб з усього світу. Дослідники виявили, що сумна музика може пробудити позитивні почуття, такі як спокій або ніжність. Крім того, у неї є й інші плюси, передає The Hindustan Times. Люди слухають сумну музику, щоб впоратися з негативними переживаннями, а іноді просто заради задоволення. Така музика втішає, і, слухаючи її, ми починаємо відчувати себе краще. Також сумні пісні дозволяють відчувати печаль і позбавлятися від негативу без наслідків для повсякденного життя. Багато респондентів відзначили: коли вони були в поганому настрої, сумна музика часто покращувала їх стан, створюючи емоційний поштовх. Такі…

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*