Здоров'яПсихологія

Відеоігри негативно впливають на поведінку дітей

Причому, все залежить від того, чи довго дитина грає у відеоігри. За словами вчених з Університету Оксфорда, діти, які проводять за відеоіграми більше трьох годин на день, часто гіперактивні, беруть участь у бійках і не зацікавлені в навчанні. Дослідники вивчали вплив різних видів і жанрів ігор на поведінку і успішність дітей, пише Zee News.

Фахівці опитали 200 школярів віком від 12 до 13 років. Вони розглядали поодинокі, розраховані на багато гравців, жорстокі ігри, бійки, головоломки, стратегії, спортивні ігри, гонки. Успішність і поведінку учасників оцінювали їх учителя. Зв’язки між жорстокими іграми та агресією в реальному житті або неуспішністю дитини вчені не виявили. Тобто, на поведінку впливає саме час, а не тип гри.

Діти, які грали у відеоігри менше однієї години в день, вели себе добре і були менш гіперактивними. Дослідники закликають батьків стежити за тим, скільки часу дитина присвячує відеоіграм. Деякі батьки можуть вважати, ніби стратегії та ігри-головоломки підвищують успішність і розвивають соціальні навички. Проте дослідження показало: це не так. Діти, що грали у відеоігри, вчилися і спілкувалися не краще за тих, хто у відеоігри не грав.

Шкільне життя

Back to top button