день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Відеоігри позитивно впливають на когнітивні функції дітей

У дослідженні фахівців з Іспанії взяли участь 2442 дитини віком від 7 до 11 років. Вчені виявили: у учасників, які грали у відеоігри протягом години в тиждень, моторика виявилася розвинена краще. Крім того, їх успішність була вище.

Проте надмірне захоплення відеоіграми призводило до негативних наслідків, таких як поведінкові проблеми і труднощі в процесі соціальної взаємодії. Особливо це було помітно серед дітей, які приділяли відеоігор більше 9 годин в тиждень. Дослідники проаналізували дані МРТ-сканування мозку дітей.

Фахівці помітили у учасників, які грали у відеоігри, зміни в базальних гангліях білої речовини і функціональних зв’язках. Відеоігри підвищували активність в нервових ланцюгах, які відіграють ключову роль в процесі навчання. Дослідники прийшли до висновку: відеоігри допомагають розвивати у дітей важливі навички. Але занадто багато в них грати не варто.