Освіта і IT

Вчителі в Південній Кореї віддалено блокують смартфон учня на час занять

У Сеулі, Південна Корея, учні шкіл відтепер зобов’язані встановити на свої смартфони програму iSmartKeeper, яка надає вчителям дистанційний доступ до мобільного пристрою і можливість блокувати роботу смартфона.

Додаток дозволяє закривати доступ з мобільного пристрою до будь-яких ігор, соціальних мереж або SMS, залишивши тільки те, що необхідно для навчання або відповіді на термінові вхідні дзвінки. Втім, смартфон можна «заглушити» і повністю.

Залежно від налаштувань програма автоматично починає блокувати телефон відповідно до розкладу уроків, відкриваючи учням доступ до розваг тільки під час перерв. Крім вчителів, віддалений доступ до смартфонів можуть отримати і батьки.

Такими методами влада Південної Кореї планують боротися із засиллям телефонів у школах – дана проблема стрімко перетворюється на справжню епідемію. Замість того щоб займатися, діти весь час грають в ігри, перевіряють пошту або спілкуються в соціальних мережах.

Перші кроки у війні з телефонами в школі поки що не дуже вражають. Деякі технічно просунуті школярі вже навчилися обходити дію програми-блокувальника, і навіть розгорнули цілий підпільний ринок «розблокування» смартфонів.

Крім того, на даний момент система працює тільки з Android-смартфонами – власники пристроїв, що працюють під iOS або Windows Phone можуть продовжувати розважатися під час занять.

Проте, Міністерство освіти Південної Кореї повно рішучості створити ефективно діючу систему, що блокує телефони учнів під час уроків.

Джерело: НетПрес

Back to top button