день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені з’ясували, яка дієта найефективніша

Дієта-Шкільне життяЛюдям, які намагаються схуднути, часто рекомендують скоротити споживання жирів. Нове дослідження показало: низьковуглеводна дієта має більше переваг, ніж дієта з низьким вмістом жирів. Вчені з Науково-Дослідницького Інституту дитячої лікарні Торонто кажуть, що всі програми по зниженню ваги ефективні, але низьковуглеводна дієта допомагає позбутися зайвих кілограмів швидше.

Дослідники провели мета-аналіз даних 50 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 7300 чоловік. Основною метою була оцінка ефективності різних дієт. Учасникам запропонували вибрати одну з 11 популярних дієт, включаючи дієти Аткінса, Орніша, Розмарі Конлі, Дженні Крейг та інші, і дотримуватися її протягом трьох місяців і більше. Всі дієти допомогли добровольцям скинути вагу. Проте вчені помітили невеликі відмінності.

Низьковуглеводна дієта і дієта з низьким вмістом жирів приводили до більшої втрати ваги, ніж інші. Люди, які дотримувалися низьковуглеводної дієти, за 6 місяців втратили близько 8,5 кілограма. Ті, хто вибрав дієту з низьким вмістом жирів, змогли скинути трохи більше 7 кілограмів за рік. Вага добровольців, які дотримувалися дієт, що не вимагали підрахунку кількості споживаних вуглеводів і жирів, знизився приблизно на 5,5 кілограма.

Вчені вважають, що не важливо, яку дієту людина вибирає. Головне – строго дотримуватися її. Також дослідники рекомендують регулярно займатися спортом. Поєднання правильного харчування з фізичними навантаженнями найкраще допомагає позбутися зайвих кілограмів.

Шкільне життя